Toy Story 4 Geliyor

*Güncelleme: Filmin eskisinin devamı olmayacağı ve romantik komedi türünde olacağı Pixar'ın başı Jim Morris tarafından açıklandı.

Toy Story 4 geliyor. Yönetmen gene ilk üç filmin yönetmeni John Lasseter olacak. Filmin 2017 yazında vizyona girmesi planlanıyor.

3. filmde bitti zannetmiştik ama Walt Disney'in yöneticilerinden Bob Igar serinin devam edeceğini Wall Street analistlerine açıkladı.

Toy Story 3, vizyona girdikten sonra 1.1 milyar dolar gişe yaparak en çok izlenen animasyon olmuş, ayrıca 5 Oscar'a aday olup bunların ikisini (en iyi animasyon ve en iyi şarkı) kazanmıştı. Son zamanlarda serilerin sadece para kazanılması için yapıldığını söyleyenler çok. Tabii ki para kazanmak için yapıyorlar ancak bize sundukları şey kaliteliyse benim buna bir itirazım yok. Zaten ilk üç film harika olduğu için yönetmen John Lasseter'ın geri dönmesi de olumlu bir işaret. Büyük ihtimalle eski ekibiyle çalışacaktır.


4. film, ilkinden tam 22 yıl sonra vizyona girecek. Eğer ilk filmi hatırlıyorsanız, zamanın ne kadar hızlı geçtiğini düşünebilirsiniz. Ayrıca filmin vizyona gireceği haziran 2017'de DC'nin Wonder Woman filmi de olacak. Bu duyuru bazıları için son zamanlarda yapılan Marvel duyurularından da önemli olabilir.Yorumlar