Spider-Man'e Ne Olacak?

(Güncellendi)
Spider-Man'in artık Marvel filmlerinde yer alacağını bilmeyen kalmamıştır. Bu haberle beraber seride birkaç değişiklik de olacak.
Öncelikle %99 ihtimalle Andrew Garfield artık Spider-Man değil. Bazı kaynaklar Marvel'ın oyuncuya teklif götürdüğünü ancak Garfield'ın reddettiğini belirtiyor. Bunun sebebi ise Marvel'ın The Amazing Spider-Man serisini silecek olması. Andrew Garfield da sıfırdan başlanılacağı için teklifi geri çevirmiş.

*Andrew'ın ayrılması hakkında bir diğer dedikodu ise Marvel'ın seriye yeniden başlayacağı için Andrew Garfield'ı seride istmediği ve Sony'ye Andrew Garfield'ın devam ettiği taktirde anlaşma yapmayacağını söylemesi.

Spider-Man'in yer alacağı Marvel'ın Civil War filmini açıkladık: Spider-Man ve Civil War
Marvel ve Dc'yi karşılaştırdık: http://www.filmegitmedenonce.com/2014/11/marvel-ve-dc.html
Seri devam etse 3. film nasıl olurdu: Spoiler- The Amazing Spider-Man 2
Wolverine de Avengers'da olabilir mi?: X-Men ve Avengers

Şu ana kadar Spider-Man'in seneye çıkacak Civil War filminde yer alınacağı biliniyor. Daha sonra da 2017'de solo filmiyle karşımıza çıkacak. Tahminler Spider-Man'in eski serisiyle yeni karakterlerin hiçbir benzerlik içermiyeceği yönünde. Konu henüz çok yeni olduğu için pek bir şey bilmiyoruz, o yüzden insanlar her dedikoduyu doğru zannedebiliyor.

Hollywood Reporter ve Variety'nin haberlerine göre Spider-Man yeni serisinde gene lisede olacak. Bu sefer lisede yaşadıklarına daha çok odaklanılacak. Andrew Garfield'dan daha genç bir oyuncu seçilmesi bekleniyor.

Yeni Oyuncu Kim Olacak?

Dylan O'Brien bir süper-kahraman oynarsa bunun Spider-Man olmasını isteyeceğini söylemişti.

Şu anda dedikodular iki tane oyuncuya odaklanıyor. Tobey Maguire'ın yeniden döneceğini söyleyenler olsa da bu resmen imkansız ve kimse bunla ilgilenmiyor. Haber sitelerinde yer alan iki isim Logan Lerman ve Dylan Obrien. İki ismin de sevenleri olsa da ve belki iyi performans sergileyebilecek olsalar da Andrew Garfield'dan sonra bu iki isim pek de anlamlı gelmiyor. 10 yıl içinde bir karakterin 3 kere değişmesi gerçekten seyirciyi yoracak bir durum. Umarız bir sürpriz gerçekleşir de Andrew Garfield rolüne devam eder.


Yorumlar