Jennifer Lawrence ve Chris Pratt Aynı Bilim-Kurguda

Son dönemin en fazla seyirci çeken 2 oyuncusu Chris Pratt ve Jennifer Lawrence, Sony'nin yapacağı bir bilim-kurgu filminde buluşuyor! Filmin yönetmeni ise Imitation Game'den tanıdığımız Morten Tydlum.Filmegitmedenönce: Facebook,TwitterYoutube


Chris Pratt, Jennifer Lawrence ve başarılı bir yönetmenin yer alacağı bir proje gerçekten heyecanlandırıcı. Filmin bilim-kurgu olması ise durumu daha da şahaneleştiriyor.


Jennifer Lawrence film için 20 milyon dolar alacak (Gerçekten çılgın bir rakam). Chris Pratt'in alacağı para ise 12. milyon dolar.

Filmin konusu ise daha da ilginç. Filmde Chris Pratt, bir uzay yolculuğu için 90 yıllık uykuya yatırılan ancak daha sonra yanlışlıkla uyanan bir arkadaşı canlandırıyor. Chris Pratt uyandıktan sonra bu 90 yıllık yolculuğu atlatamayacağını anlıyor ve gruptan birini daha uyandırıyor. Bu kişi de Jennifer Lawrence.

Passenger'ın senaryosu 2007'de filmi çekilmeyen en iyi senaryolar listesinde yer almıştı. Filmin senaristi Jon Spaiths daha önce Prometheus'un ilk taslağını yazmıştı. Jon, şu anda Mummy'nin yeniden yapımı ve Marvel'ın Doctor Strange filmlerini kaleme alıyor.

Sony, karşımıza orijinal bir materyalle geliyor. Oyuncu gücü ve hikayesi de oldukça güçlü olan filmin nasıl olacağını ilerki zamanlarda öğreneceğiz.

Çekimler 2015'in temmuz ayında başlıyor.


Yorumlar