Marvel'ın Televizyon Planları!

Filmegitmedenönce: Facebook,TwitterYoutube

Yeni gelen haberlere göre Marvel, Hulk, Blade, Punisher ve bazı şu anki Avengers karakterlerini televizyona getirmek istiyor!

Bütün Marvel yazılarımız burada: Filmegitmedenonce Marvel


Marvel'ın şu anda televizyon için üç dizisi var. Bunlar Agents of Shield, Agent Carter ve Daredevil. Marvel'ın özellikle Netflix' için yayınladığı Daredevil dizisi hem hayranlar, hem normal izleyici, hem de eleştirmenler tarafından çok sevildi. Marvel yakın zamanda aynı platformda Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist ve The Defenders dizilerini yayınlayacak. Kısacası Marvel dizi karakterleriyle mini bir Avengers oluşturacak. Yeni gelen haberler ise bize kesin bilgiler sunmasa da Marvel'ın televizyon bölümünün ilerki zaman için sahip olduğu planları gösteriyor.

Marvel, dizi platformu Netflix'e yine Daredevil gibi karanlık karakterlerle devam etmek istiyor. Ghost Rider ve Punisher gibi daha önce de gördüğümüz karakterlerin dizisini yapmak isteyen Marvel birkaç konuda çekingen. Öncelikle bazı yeni karakterler aşırı derecede görsel efekte ihtiyaç duyabilir. Bu da dizinin bütçesinin yüksek olmasını gerektirir. Ayrıca Marvel şiddetin seviyesini çok da yükseltmek istemiyor. Bu Punisher için bir engel gibi duruyor.

Marvel'ın televizyon bölümü, ABC kanalı için Hulk'ın geçmiş hikayesini anlatan bir dizi yapmak istiyor. Black Widow ve Hawkeye için ayrı ayrı veya ikisinin beraber olacağı tek bir dizi yapma planları var. Tabii bunların hepsi şimdilik hayal. Çünkü daha planlama aşamasındalar. Ayrıca Marvel'ın film bölümüyle televizyon bölümünün arası süper değil. Film bölümü genellikle televizyonda olanları görmezden geliyor. Çünkü iki işi bir arada yönetmek kolay değil. Ancak yine de karar Marvel'ın hem televizyon hem de sinema bölümünü kapsayan Disney'e kalıyor. Marvel'ın televizyonda nasıl bir yol çizeceğini ilerki zamanlarda göreceğiz.

Kaynak: Heroic Hollywood

Yorumlar