Mission Impossible: Rogue Nation'dan Yeni Fragman

Filmegitmedenönce: Facebook,TwitterYoutube

31 Temmuz'da vizyona girecek Mission Impossible'dan yeni fragman geldi! Filmin konusunu iki saat anlatmaya gerek yok. Zaten izlediğinizde ne olup bittiğini göreceksiniz. Ancak hatırlatmamız gereken bir şey var. O da Tom Cruise'un dublör kullanmayışı. Yani fragmanda Cruise'u uçağın üstünde göreceğiniz görüntüler gerçek. Ayrıca fragmanın başında Tom Cruise'un suya atladığı sahnede söylenilenlere göre çok uzun ve yenilikçi olacak.

Filmin yönetmeni Christopher McQuarrie. Daha önce Jack Reacher'ı çeken Christopher'ı esas senarist kimliğiyle tanıyabilirsiniz. Kendisi Usual Suspects ve geçen senenin hitlerinden Edge of Tomorrow'un yazarı.

Filmin oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Simon Pegg, Jeremy Renner, Alec Baldwin ve Rebecca Ferguson gibi isimler bulunuyor. Karakter posterlerini de fragmanın altında altında bulabilirsiniz.

Filmin dağıtımcılarından gelen konu şöyle: ''Ethan ve ekibi bugüne kadarki en imkansız görevleri için hazırla. Amaçları, son derece yetenekli oldukları kadar kendilerini IMF’i yok etmeye de adamış olan, uluslararası dolandırıcılık organizasyonu Sendika’nın kökünü kazımak...''

Yorumlar