Nick Fury, Civil War'da Yok

Bütün detaylarını bu yazımızda açıkladığımız, Captain America ve Iron Man'i karşı karşıya getirecek Civil War filminde Samuel L. Jackson'ın canlandırdığı Nick Fury yer almayacak.

Samuel Jackson, Collider'a verdiği röportajda:

''Captain America 3'te yokum. Pek anlamıyorum, ancak filmde yer almayacağım. Film sırasında galiba hala Shield'a olanları araştırmak için kaybolmuş olacağım.''


Bu gerçekten ilginç, çünkü Marvel filmlerini birleştirmeye başladığından beri bize yol gösteren karakter hep Nick Fury oldu. Ayrıca eskiden Shield'ın başlarından biri olan bir karakterin, süper-kahramanların devlet için çalışıp çalışmayacağı hakkında olan bir filmde yer almayacak olması garip.  Ayrıca yazının başına linkini koyduğumuz yazıda da görebileceğiniz gibi Civil War'da şu ana kadar gördüğümüz neredeyse bütün Marvel karakterleri yer alıyor.Basit düşünürseniz filmde Nick Fury'nin yer alması kaçınılmaz. Tabi şu an filmin nasıl bir senaryoya sahip olduğunu bilmediğimiz için ne kadar konuşsak da konuşalım bu hiç bir işe yaramaz. Captain America: Civil War'da olacakları önümüzdeki sene öğreneceğiz.

Yorumlar