Paper Towns'dan Yeni Fragman


Filmegitmedenönce:Facebook,TwitterYoutube

Geçen sene vizyon girip gişeyi kasıp kavuran The Fault in Our Stars'ın yazarı John Green'in 24 Temmuz'da vizyona girecek Paper Towns filminden yeni fragman geldi!

Başrolde Nat Wolff ve modellik yaparken görmüş olabileceğiniz Cara Delevingne var. Fragman tipik, normalde seveceğiniz ancak lisede istediği ilgiyi görmeyen bir çocuğun üzerine kurulu. Bu normal çocuk daha sonra deli ve enerjik bir kızla tanışıyor. Bundan sonra olacakları fragmanda da görebilirsiniz.

Fragmanın sonunda filmin Snapchat hesabı olduğunun da tanıtımı yapılıyor. Geçen seneki Aynı Yıldızın Altında filminin de yaş kitlesine bakarsak filmin Snapchat kullanmasını anlayabiliriz. Ayrıca bu bizim gördüğümüz ilk film Snapchat hesabı. Eklemek isterseniz: papertownsmovie

Filmin fragmanının oldukça güvenli oynadığını söyleyebiliriz. Artık gençlik filmlerinin fragmanları çok benzer oluyor. 'Perks of Being a Wallflower', 'Spectacular Now' ve geçen sene vizyona giren The Fault in Our Stars'ın fragmanlarına oldukça benzeyen Paper Towns fragmanı birkaç şaka, biri sözlü biri sözsüz iki şarkı ve çok da tanınmayan bir çocuk içeriyoruz.


Yorumlar