Yeni Spider-Man Belli Oldu!

GÜNCELLEME: Marvel'ın başı Kevin Feige, Spider-Man karakterinin Civil War'da yer alacağını, yeni Spider-Man Tom Holland'ın yakında çekimlere katılacağını söyleyerek doğruladı!
(Daha önce de böyle bir gelişmenin olacağı tahmin ediliyordu. Ancak resmi açıklama henüz gerçekleşti.)

Yeni Spider-Man belli oldu. 19 yaşındaki İngiliz oyuncu Tom Holland, Marvel'ın yeni Spider-Man'i olacak. Ek olarak 2017'de vizyona girecek ve Marvel dünyasında yer alacak Spider-Man filminin yönetmeni de Jon Watts olarak açıklandı!
 Spider-Man'in Marvel'a geri döndüğünü ve serinin baştan başlayacağını açıklamıştık: Spider-Man Marvel'da

Spider-Man'in yer alacağı ve Iron Man'le Captain Amerika'nın yüzleşeceği Civil War: Captain America: Civil War'la ilgili Bildiğimiz Her Şey.

Detaylar aşağıda...

Filmegitmedenönce: Facebook,TwitterYoutubeOkuyucularımız büyük ihtimalle hem oyuncunun hem de yönetmenin ismiyle aşina değil. Tom Holland'ı biraz anlatmak gerekirse, oyuncu en çok The Impossible filminden tanınıyor. 
Marvel'ın yaptığı açıklamada oyuncunun birçok ekran testinin yapıldığı ve geri kalan adaylar arasında öne çıktığı belirtildi. 

Filmin yönetmeni Jon Watts ise bu sene yaptığı Cop Car filmiyle tanınıyor. Film Sundance seçkisinde yer almıştı. Marvel'ın başı Kevin Feige ''James Gunn (Guardians of the Galaxy), Russo Kardeşler (Captain America 2) ve Joss Whedon (Avengers 1,2) gibi yönetmenlerle çok tanınmayan isimleri alıp iyi filmler yapabileceğimizi kanıtlamıştık. Yeni ve heyecan verici sesleri bu değişik karakterleri canlandırmaları için seçmeye bayılıyoruz. 

Yorumlar